Apartamenty w Helu.
Galeria pokoi noclegowych.
ZNAJDŹ WOLNE TERMINY
SPRAWDŹ CENY
REZERWUJ ONLINE

Kliknij na interesujący Cię pokój:


Studio dwuosobowe. 11 Dwie osoby bez możliwości dostawek.

Studio czteroosobowe małe. 12 Wszystko to samo co w każdej innej czwórce ale mniejsza powierzchnia - 20 m/kw. Bez możliwości dostawki.

Apartament czteroosobowy z oddzielną sypialnią. 13 Dobry dla małżeństw ze starszymi dziećmi lub dla dwóch par.

Apartament czteroosobowy z oddzielną sypialnią. 14 Dobry dla małżeństw ze starszymi dziećmi lub dla dwóch par.

Studio dwuosobowe z balkonem. 21 Dwójka bez możliwość dostawek. Rozkładana sofa. Balkon.

Studio czteroosobowe małe z balkonem 22 Wszystko to samo co w każdej innej czwórce ale mniejsza powierzchnia - 20 m/kw. Bez możliwości dostawki. BALKON.

Apartament czteroosobowy studio z balkonem. 23 Powierzchnia około 35 metrów. Otwarte studio. Spanie dla 4 osób plus możliwość dostawki.

Apartament czteroosobowy studio z balkonem 24 Idealny dla rodzin z małymi dziećmi. Możliwość dostawki. Powierzchnia około 35 metrów.

Apartament czteroosobowy z dużym tarasem i oddzielną sypialnią morze Piękny widok z tarasu. Świetny rozkład pomieszczenia. Przestrzeń.Możliwość dostawki.

Apartament czteroosobowy z dużym tarasem i oddzielną sypialnią zatoka Piękny widok ponad korony drzew z tarasów. Świetny rozkład pomieszczenia. Przestrzeń. Możliwość dostawki.


Pensjonat Na wydmach i okolica unikalnych noclegów na Heluw helu noclegi w apartamentach nolcegi na helu w apartamentach wolne pokoje hel noclegi wolne kwatery w helu w apartamentach wolne pokoje w helu w apartamentach

apartamentach w helu z widokiem na morze wolne pokoje w helu w apartamentach apartamenty Hel hotel hel noclegi w hotelu hel