Wigilia i Sylwester na Helu
z rodziną, ze znajomymi.
Wynajmij jeden apartament lub CAŁY DOM z SALĄ!

IMPREZA SYLWESTROWA
WYJAZD GRUPOWY
SALA I WYNAJEM CAŁEGO DOMU


CENY

Wynajęcie całego domu
- 1200 zł + GRATIS wynajęcie wspólnej sali i kuchni
poza sylwestrem,wielkanocą i majówką z wyłączeniem sezonu letniego.
Minimalnie 2 noclegi.


Wynajęcie całego domu
- 2500 zł + GRATIS wynajęcie wspólnej sali i kuchni
w okresie wigili i sylwestera - minimalnie 5 dni
na wielkanoc - minimalnie 3 dni
majówka - minimalnie 7 dni


Wynajęcie domu w sezonie letnim
- koszt jako suma cen za wszystkie 10 apartamentów
w danym okresie (patrz tutaj cennik) plus GRATIS wynajęcie wspólnej sali i kuchni.
W czerwcu i wrześniu 15% rabatu od cen z cennika.


Wynajęcie Sali
- w przypadku nie wynajęcia całego domu istnieje możliwość wynajęcia sali za 500 zł za dzień.WYŻYWIENIA & USŁUGI DODATKOWE

Na święta i na sylwestra można zamówić potrawy w restauracji Kuter. Zapewniamy przechowanie.
W przypadku wynajęcia całego domu z salą, lub samej sali zapewniamy transport potraw, oraz pomoc w organizacji imprez wedle życzeń gości.

SALA szczegóły :
Jako jedyny pensjonat i hotel na Helu posiadamy do dyspozycji gości salę. Powierzchnia 60 metrów kwadratowych (tak jak szkolna sala). Doskonałe miejsce na wigilijną kolację, wielkanocne śniadanie, towarzyskie wieczory przy kominku lub też miejsce na szkolenia dla firmy MSP. Salę udostępniamy przy wynajęciu całego domu GRATIS. Dostępna wtedy jest także duża kuchnia obok sali (oprócz kuchni w apartamentach).

CAŁY DOM szczegóły :
Nasz pensjonat dysponuje 36 miejscami do spania na 18-u dwuosobowych łóżkach rozmieszczonych w 8 pokojach 4-o osobowych pokojach, w tym w 4-ch z oddzielnymi sypialniami, oraz 2-ch dwupokojowych.
W zależności od konieczności rozlokowania gości (np. jedna osoba na jednym łóżku) możemy pomieścić np. na eventy firmowe , 18-e osób plus ewentualnie 4 dostawki w naszym Pensjonacie oraz dodatkowo 18 osób w sąsiednim (40 metrów od nas) Pensjonacie Kormoran. W przypadku zjazdów rodzinnych łącznie z dostawkami możemy zaoferować spanie dla 42 osób.

Oprócz miejsca do spania w przypadku wynajęcia całego domu oddajemy do dyspozycji salę z tarasem. Sala ma swój kominek, dwie kanapy oraz stoły i krzesła. Nadaje się doskonale na organizowanie czasu wspólnego - szkolenia, zabawy, odpoczynek przy kominku lub wspólne posiłki. Oprócz sali do dyspozycji gości jest duża kuchnia na dole, wraz ze zmywarką, dużą lodówką i kuchnią elektryczną. Cały dom wynajmujemy na minimum 2 noclegi.